تولیدی مبل تهران، جاجرود، چهاردانگه

تولیدی مبل استیل تهران | تولیدی مبل کلاسیک تهران | تولیدی مبل نئوکلاسیک تهران

خرید مبل استیل تهران

تهران قطب اول تولید انواع مبلمان در کشور است و تولیدی مبل استیل در تهران، بسیار زیاد است که انصافا اکثرا کارگاههای تولید مبل تهران، مبلمان زیبا، جدید و با کیفیت عرضه میکنند. همچنین دو منطقه جاجرود و چهاردانگه و جستجو تولیدی مبل استیل در جاجرود و تولیدی مبل استیل در چهاردانگه نیز از موضوعاتی است که بسیار از افراد ساکن تهران یا ایران برای خرید مبل خود مد نظر قرار می دهند.

بازار مبل جاجرود تهران
پیشینه نجاری و ساخت مبلمان در منطقه بازار مبل جاجرود به بیش از پنجاه سال باز می گردد. صنعتگران تهرانی در منطقه کمرد که در نزدیکی رودخانه جاجرود قرار دارد شروع به ساخت و تولید مبل کردند و به مرور زمان علاوه بر تولیدی مبل استیل جاجرود نمایشگاه هایی نیز برای به نمایش گذاشتن محصولات خود تاسیس کردند . با پیشرفت این بازار مبلمان برند های خارجی نیز وارد شدند و تعداد نمایشگاه ها در این محل به بیش از 150 مورد رسید و به این ترتیب بازار مبل جاجرود شکل گرفت. و میتوان گفت این منطقه یک محل خوب برای خرید مبل از تولیدی است.

بازاز مبل چهاردانگه تهران
چهاردانگه شهری با حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غربی شهر تهران واقع شده است. چهاردانگه و بازار مبل چهاردانگه را می توان بعنوان یکی از بزرگترین شهرکهای صنعتی تهران بشمار آورد. تعداد بسیار زیادی مراکز صنعتی و تولیدی در این شهرک مشغول به فعالیت هستند.

همچنین چهاردانگه دارای تعداد قابل توجهی شهرک صنعتی هست که بزرگترین این شهرکها، شهرک صنعتی چهاردانگه می باشد.شهرک صنعتی چهاردانگه هزاران مرکز تولیدی و صنعتی کوچک و بزرگ را در خود جای داده است و تقریبا گلچینی از کلیه فعالیتهای تولیدی و صنعتی در کشور را در این منطقه می توان مشاهده کرد.

بخش کثیری از تولید کنندگان این شهر اختصاص به تولیدکنندگان مبلمان و صنایع چوب دارند. این شهرک به دلیل نزدیکی به تهران همواره مورد توجه کارآفرینان مختلف بوده است و همواره کارآفرینان از استقرار کارخانه و کارگاه هایشان در این منطقه استقبال کرده اند.

دریافت اطلاعات نمایندگی مبل تهران

خرید مستقیم مبلمان استیل، کلاسیک و نئوکلاسیک پالوسانتو در تهران

خرید مستقیم مبل از تولیدی تهران

اگر تصمیم دارید مبلمان کلاسیک مورد نظر خود را به جای خرید از فروشگاه‌ های مبل از کارگاه مبل سازی کلاسیک درتهران و یا تولیدی مبل کلاسیک در تهران بخرید،  تصمیم خیلی خوبی گرفته اید.

حتما شما هم از قیمت بالای اجاره بها  فروشگاه ها باخبر هستید. در بیشتر مواقع فروشندگان واسطه این هزینه ی بالا را بر روی قیمت مبلمان که برای فروش در فروشگاه دارند اضافه کنند.

درنتیجه شما علاوه بر هزینه ی مبل هزینه ی اجاره بها و مابقی هزینه ها را نیز پرداخت کنید، که این موضوع به ضرر شماست. اما اگر شما بتوانید از مراکز تولیدی مبل کلاسیک در تهران و یا سایر شهرهاخرید کنید این تصمیم هزینه های شما را کم کرده  و قیمت واقعی مبل را پرداخت خواهید کرد.

خرید مبل جاجرود

اگر به دنبال خرید مبل استیل در جاجرود هستید یا می خواهید قیمت مبل کلاسیک در جاحرود را بدانید، در این بخش ما اطلاعات کاملی در خصوص مبل و تولیدی های مبل در جاجرود را برای شما آماده کرده ایم. همچنین شما می توانید از نمایندگی های فروش مبلمان پالوسانتو در جاجرود نیز مبلمان کلاسیک یا نئو کلاسیک خود را خرید کنید.

ویژگی های بازار مبل جاجرود

 1.  وجود کارگاه های تولید مبلمان در کنار نمایشگاه ها و فروشگاه ها که این امر باعث می شود مشتریان بتوانند کیفیت مواد به کار رفته در ساخت مبل را ببینند و با اعتماد بیشتری خرید کنند .
 2. کیفیت بسیا بالایی  و قابل رقابت با برندهای خارجی
 3. دسترسی بسیار آسان برای اهالی شرق تهران فراهم است و همچنین افراد از سایر نقاط نیز می توانند با وسیله شخصی و یا مترو به این بازار مراجعه کنند .
 4. داشتن  تنوع زیاد که با هر سلیقه ای به این بازار مراجعه کنید می توانید یک مدل مناسب بیابید .
 5. برند های با سابقه و خوش نام زیادی در این بازار فعالیت می کنند که باعث رونق بازار مبل جاجرود شده است .
 6. بازار مبل جاجرود دارای دسترسی بسیار راحت برای شمال تهران است و یکی از چند امتیاز ویژه اش نسبت به سایر بازارهای مبلمان تهران دسترسی آسان، نداشتن دغدغه محل پارک خودرو، نداشتن سختی های سفرهای درون شهری همچون بازار مبل یافت آباد و بازار مبل دلاوران و البته که کیفیت بالای عمومی تولیدات همه تولیدکنندگان در این منطقه است.

در محله‌ی سعیدآباد جاجرود تعداد زیادی تولیدی مبل استیل قرار گرفته که هرکدام اقدام به تولید چند مدل مبل استیل و کلاسیک می‌کنند. نبود فاصله زیاد بین کارگاه‌های تولیدی و فروشندگان مبل در نمایشگاه باعث شده که این تولیدکنندگان وارد همکاری با نمایشگاه‌داران شوند ومبلمان ساخت خود را در مغازه‌ و توسط فروشنده به فروش برسانند.

آدرس تولیدی مبل بازار جاجرود

بازار مبل جاجرود در اصل در منطقه صنعتی کمرد قرار دارد. کمرد نام روستایی است که در ۱۵ کیلومتری شهر تهران و در مسیر آبعلی است. به طور کامل در طول جاده دماوند (فروشگاه های بر خیابان) واقع شده است. بازار مبل جاجرود در طول مسیر تقریبا ۵ کیلومتر و متشکل از حدود ۳۰۰ فروشگاه در رده های مختلف تولیدی میان رده و رده لوکس است.

این بازار از دوقسمت تشکیل شده است که به فاصله چند کیلومتر از هم واقع شده اند.

 1. بازار مبل جاجرود: از سمت تهران که به سمت آبعلی راهی می شوید، بعد از پل رودخانه جاجرود، در سمت چپ جاده بازار مبل جاجرود واقع شده است.
 2. بازار مبل کمرد: بعد از طی کردن حدود 5 کیلومتر مسافت، به منطقه کمرد و بازار مبل آن می رسید که بخاطر  وجود برندهای مطرح مبلمان هم از لحاظ تعداد و هم شهرت  از بازار مبل جاجرود برتری دارد برتری دارد.

ساعت کاری بازار مبل جاجرود

بازار مبل جاجرود فعالیت مشخصی دارد اکثر فروشگاه ها و نمایشگاه های این منطقه از ساعت 9 صبح تا 9 شب مشغول به کار هستند. البته ممکن است که ساعات کار در تولیدی های مبل این منطقه متفاوت باشد. برخی از تولیدی ها در منطقه جاجرود به صورت 24 ساعته و در شیفت های مختلف حتی در روزهای تعطیل نیز مشغول به کار هستند. در تعطیلات رسمی و سراسری کشور اکثر فروشگاه های این منطقه بسته هستند.

چگونه به بازار مبل جاجرود برویم؟

خودروی شخصی: به بازار مبل جاجرود مراجعه کنید اتوبان های امام علی، اتولان شهید صیاد و اتوبان شهید بابایی به سمت اتوبان شهید یاسینی و از آنجا رفتن به جاده قدیم جاجرود و آبعلی بهترین مسیر است. در 20 کیلومتری جاجرود به سمت آبعلی بازار مبل جاجرود کاملا مشخص است و نمایشگاه ها و فروشگاه های عرضه مبلمان در دو سوی اتوبان قرار گرفته اند.
حمل ونقل عمومی: برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مثل مترو باید از طریق خط 2 مترو وارد مسیر فرهنگسرا شوید و در این ایستگاه از مترو خارج شده و با تاکسی های پردیس یا دماوند از مسیر جاده قدیم به بازار مبل بروید.
بازار مبل چهاردانگه در زمینه تولید و فروش انواع مبلمان در رتبه یک در شهر تهران و کشور قرار دارد. پس اگر بدنبال انواع مبل استیل و یاکلاسیک با قیمت مناسب می گردید و کیفیت برای شما در درجه دوم است این بازار را بدرستی انتخاب کرده اید.

خرید مبل استیل جاجرود

یکی از مناطق مبل فروشی پر درامد و پر فروش در زمینه مبل منطقه جاجرود تهران است. شما می توانید برای خرید مبل استیل در جاجرود و یا هر نوع و سبکی از مبلمان به بازار مبل جاجرود مراجعه کنید و مبلمان باکیفیت و زیبایی را خرید کنید. مبلمان پالو سانتو در منطقه جاجرود دارای نمایندگی فعال است و ازبین همکاران محترم نمایندگی می پذیرد.

قیمت مبل استیل جاجرود

قیمت مبل استیل در جاجرود تقریبا بالاست و این هم بی علت نیست بخاط کیفیت بالای مبل در جاجرود است. همانطور که می دانید عوامل زیادی در تعیین قیمت مبل استیل جاجرود و یا قیمت مبل در هر سبکی تاثیر گذار هستند. برای مثال وقتی شما مبل استیلی را انتخاب میکنید که با چوب گردو و یا راش ساخته شده است، حتما قیمت بالاتری نسبت به مبلی دار که چوب روسی و یا چوب ضعیفتر دارد و یا مقدار و نوع منبت کاری که بر روی مبلمان شما انجام شده است، نوع و جنس پارچه بکارفته در مبل، نوع و جنس فوم . …. همه در قیمت  مبل استیل انتخابی شما تاثیر گذارند.

بازار مبل استیل جاجرود (بهترین مرکز خرید مبل از نظر کیفیت و اصالت)

اگر قصد خرید مبل استیل و مبل کلاسیک برای دکوراسیون سلطنتی خانه‌تان هستید و البته بودجه‌ی خرید کافی را در اختیار دارید حتماً بازار مبل جاجرود را در اولویت قرار دهید. این بازار یکی از مکان‌های مطرح در ایران بوده که بعضی از تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادر می‌کند. در بازار مبل استیل جاجرود کیفیت حرف اصلی را میزند و ملاک اصلی تولیدیهای مبل منطقه جاجرود است و جالب است بدانید اکثر خریداران بازار مبل جاجرود علاوه بر نقاط دیگر اکشور منطقه شمال و شمال غرب تهران می باشد.

در بازار مبل جاجرود، بیشتر گروه مبلمان استیل که شامل مبل استیل؛ مبل کلاسیک و مبل فرانسوی بوده به فروش می‌رسند.

خرید مبل کلاسیک و نئوکلاسیک در جاجرود

خرید مبل کلاسیک در تهران

مبل جاجرود زادگاه مبل صادراتی و با کیفیت است،  نمایشگاه مبل و تعداد زیادی تولیدی مبل کلاسیک و استیل در بازار مبل جاجرود وجود دارد،محصولات تولید شده در تولیدی مبل کلاسیک جاجرود و مبل استیل جزئ بهترین و با کیفیت ترین مبلمالن کشور هستند و مبل کلاسیک و استیل بازار مبل جاجرود خیلی به کشورهای اطراف صادر میشوند.

چرا افراد تمایل به خرید مبل کلاسیک از تولیدی های جاجرود را دارند؟

دلایل زیادی برای تصمیم به خرید از بازار مبل کمرد یا جاجرود وجود دارد. قیمت مبل در بازار مبل جاجرود بسیار متنوع و مناسب است. هزینه‌ای که برای خرید از این بازار متقبل می ‌شوید، به طور میانگین کمتر از دیگر بازارهای مبل در تهران است.

ویژگی‌های زیر از جمله دلایلی هستند که شما از بازار مبل جاجرود خرید کنید

 • برندهای متنوع و خوش ‌نام که سابقۀ ده ‌ها سال فعالیت در این عرصه دارند.
 • قدمت دراز و اصالت در تولید محصولات مبلمان با تکیه بر تجربه و هنر تولیدکنندگان.
 • کیفیت بالای محصولات که قابل رقابت با محصولات خارجی هستند.
 • تنوع زیاد در مدل‌ها و طرح‌های تولیدی در کنار قیمت مناسب.
 • امکان تولید مبل به سلیقۀ مشتری (انتخاب رنگ، طرح و تولید در اسرع وقت)
 • دسترسی آسان و عدم وجود ترافیک در مسیر رسیدن به بازار
 • وجود تعداد زیادی تولیدی مبل کلاسیک  در جاجرود و همچنین مبل استیل

در نظر داشته باشید که خرید مبل از بازارهای مبل  جاجرود را با دقت انجام دهید. به دلیل متنوع بودن تولیدات و قیمت ‌ها، بهتر است زمان کافی را به بازدید از فروشگاه ‌های مختلف و تولیدی مبل کلاسیک و استیل جاجرود اختصاص دهید.

بازار مبل کلاسیک جاجرود (زادگاه مبل صادراتی و با کیفیت)

اگر قصد خرید مبل کلاسیک، استیل ویا نئو کلاسیک از بازار بزرگ کمرد  یا جاجرود را دارید بازار مبلمان جاجرود یکی از بهترین انتخاب هایی ست که شما میتوانید داشته باشید. . در بازار مبل استیل جاجرود کیفیت حرف اصلی را میزند و ملاک اصلی تولیدیهای مبل منطقه جاجرود است و جالب است بدانید اکثر خریداران بازار مبل جاجرود علاوه بر نقاط دیگر اکشور منطقه شمال و شمال غرب تهران می باشد.

تولیدی مبل کلاسیک جاجرود

تولیدی مبل کلاسیک پالوسانتو تولید کنده انواع مبل کلاسیک، استیل، نئوکلاسیک و مدرن است و برای تولید تمامی محصولات خود از متریال درجه یک و با کیفیت استفاده میکند و شما با خرید مبل از تولیدی مبل کلاسیک پالوسانتو می توانید ضمانت کامل محصول خریداری شده را دریافت نمایید. برای خرید مبل کلاسیک شیک مدل های عرشیا و ونوس، نمونه های تولیدی ما هستند که می توانید مستقیما از نمایندگی در جاجرود خریداری کنید.

مبل عرشیا تولیدی مبلمان پالو سانتو

قیمت مبل کلاسیک در تولیدی مبل جاجرود

قیمت مبل کلاسیک در تولیدی همیشه مناسب تر از فروشگاهای مبل است چرا که واسطه ها و هزینه های دیگر برای فروشنده حذف میگردد و در واقع شما با خرید مبل مستقیما از تولیدی یا کارخانه تولید مبل میتوانید بسیار به صرفه تر و اقتصادی خرید کنید.

همانطور که می دانید قیمت مبل و خصوصا قیمت مبل استیل و کلاسیک به عوامل زیادی بستگی دارد مثلا اگر چوب استفاده شده در ست مبل شما گردو و یا راش باشد قیمت مبل بالاتر است و همچنین هرچه مقدار منبت انجام شده روی مبل بشتر باشد. جنس و نوع پارچه فوم بکار رفته و …. هرچه با کیفیت تر باشند قیمت مبل کلاسیک شما بیشتر می شود.

خرید مبل کلاسیک در جاجرود تهران

برای خرید مبل کلاسیک در تهران و یا هرجای دگر ابتدا سعی کنید در مورد سبک مبلمانی که می خواهید خریداری نمایید اطلاعات بدست آورید تا هم بهتر با فروشنده ارتباط بگیرید هم بتوانید انتخاب بهتری موقع خرید مبل داشته باشید.

ما در تیم تحریریه مبلمان پالو سانتو برای شناخت هر سبکی از مبلمان مقاله ای تهیه نموده ایم که با خواندن آنها اطلاعات مفید و کاربردی را بدست می آورید. برای بدست اوردن اطلاعات در مورد مبل کلاسیک  ، مقاله مبل کلاسیک چیست را بخوانید. قبل از خرید مبل نئوکلاسیک هم مقاله مبل نئوکلاسیک چیست را مطالعه بفرمایید و بعد با خیال راحت خرید حضوری مبلمان و یا خرید اینترنتی و غیر حضوری مبل داشته باشید.

درخواست نمایندگی فروش مبل تهران

کارخانه تولید مبل پالوسانتو در تمامی شهرهای کشور دارای نمایندگی فعال است و از بین همکاران محترم نمایندگی می پذیرد و آماده همکاری با همکاران عزیز تهرانی است برای ثبت در خواست به صفحه نمایندگی فروش مبل بروید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.برای دریافت نمایندگی فروش محصولات گروه تولیدی پالو سانتو با ما تماس 09130400017 بگیرید.

نمایندگی تولیدی مبل استیل پالوسانتو در تهران

خرید مبل از چهاردانگه تهران

همان طور که در ابندا توضیح داده شد چهاردانگه و بازار مبل چهاردانگه  یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی تهران بشمار می آید و بخش کثیری از تولید کنندگان این شهر اختصاص به تولیدکنندگان مبلمان و صنایع چوب دارند. برای همین تعداد زیادی از خانواده ها برای خرید مبلمان خود به دنبال تولیدی مبل استیل در چهاردانگه یا تولیدی مبل کلاسیک در چهاردانگه می باشند

آشنایی با بازار مبل چهار دانگه تهران

شهرک صنعتی چهاردانگه از توابع شهرستان اسلامشهر است که در منطقه 19 تهران واقع شده است و دسترسی آن از اتوبان آزادگان و حد فاصل بزرگراه تهران – ساوه و بزرگراه تهران – قم، خروجی اتوبان سعیدی به سمت جنوب امکانپذیر است. این منطقه به بازار مبل یافت آباد نزدیک است و اگر قصد دارید برای خرید مبل به بازار مبل یافت آباد بروید می توانید با فاصله زمانی 15 دقیقه و از طریق اتوبان سعیدی جنوب به این شهرک نیز سری بزنید.

 • خودرو شخصی: بنا بر مبدأ می‌توانید از بزرگراه‌های «آزادگان» و «نواب صفوی» به شهر وارد شوید.لازم به ذکر است اگر از سمت جنوب وارد شهر می‌شوید. بهترین ورودی به شهر، بزرگراه آیت‌اله سعیدی (جاده ساوه) است که پس از گذشتن از اسلامشهر (محله شاطره) می‌توانید وارد شهر شوید.
 • مترو: اگر میخواهید از طریق مترو به شهر مراجعه کنید، خودتان را به خط ۳ مترو برسانید و به آخرین ایستگاه یعنی، ایستگاه «آزادگان» مراجعه نمایید. سپس از طریق تاکسی یا اتوبوس به شهر مراجعه کنید. فاصله ایستگاه آزادگان تا چهاردانگه حدود ۱۰ دقیقه است.
 • اتوبوس واحد: برای این منظور از اتوبوس‌های تندرو خط ۱۰ استفاده کرده و به ایستگاه «آزادگان» مراجعه نمایید. سپس دوباره سوار تاکسی یا اتوبوس شده و به شهرک صنعتی مراجعه نمایید.

ایستگاه آزادگان اتوبوس‌های تندرو خط ۱۰، فاصله بسیار کمی با ایستگاه مترو آزادگان دارد.

ساعات کاری بازار مبل چهاردانگه

پاساژها و مراکز خرید بازار مبل چهاردانگه هر روز از ساعت 10 صبح تا 9 شب فعالیت دارند و در روز جمعه از ساعت 9 تا 14 باز هستند. این فعالیت برای فروشگاههای شخصی(خارج از مراکز خرید) نیز معمولا به همین منوال است. قسمت تولیدی های مبل چهاردانگه هم معمولا از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر فعالیت دارند.

فروشگاهها و تولیدی های مبل استیل چهار دانگه:

بازار مبل امام رضا، بازار مبل فردوس، مجتمع افشین و پاساژ شهر مبل از معروفترین مجتمع های فروشگاهی در زمینه فروش مبلمان منزل، سرویس خواب، بوفه ویترین، میز و صندلی ناهارخوری، میز و صندلی اداری و … در چهاردانگه هستند و اگر بدنبال تولیدی مبل هستید خیابانهای آلومینیوم کاران در خیابان اصلی چهاردانگه و شهرک صنعتی سهند (تولیدیهای مبل راحتی چهاردانگه) در این مناطق واقع شده اند.

خرید مبل استیل چهار دانگه

برای خرید مبل در چهار دانگه بهتر است از قبل سبک مبلی که قصد خریدش را دارید انتخاب کنید و در مورد آن اطلاعات بدست آورید تا هم بتوانید با فروشنده و توضیحاتش در مورد مبل ارتباط برقرار کنید و هم بتوانید خرید مبلاستیل یا هر سبکی را هوشمندانه انجام دهید. هنگام خرید مبل استیل در چاردانگه به سراغ تولیدی معتبر بروید چرا که خرید مبل مستقیما از تولیدی مزایای زیادی برای خریدار دارد بالطبع چون واسطه ها حذف میگردند و هزینه های فروشگاه مبل وجود ندارد شما میتوانید با قیمت بهتری مبل خود را خریداری نمایید.

پیشنهاد ما به شما برای خرید مبل استیل جدید، کارگاه تولیدی مبل استیل است. در حال حاضر مدل های آنیل، کارمن، چکاوک از سری مبل های استیل تولیدی مجموعه پالوسانتو می باشد.

مبل نئو کلاسیک تولیدی مبلمان پالو سانتو

قیمت مبل استیل چهاردانگه

قیمت مبل استیل درچار دانگه، به عوامل زیادی بستگی دارد، برای مثال وقتی شما مبل استیلی را انتخاب میکنید که با چوب گردو و یا راش ساخته شده است، حتما قیمت بالاتری نسبت به مبلی دار که چوب روسی و یا چوب ضعیفتر دارد و یا مقدار و نوع منبت کاری که بر روی مبلمان شما انجام شده است، نوع و جنس پارچه بکارفته در مبل، نوع و جنس فوم . …. همه در قیمت مبل استیل انتخابی شما تاثیر گذارند.

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست