تولیدی مبل شیراز

تولیدی مبل استیل در شیراز | تولیدی مبل کلاسیک در شیراز | تولیدی مبل نئوکلاسیک و مدرن شیراز

خرید مبل استیل در شیراز

تولیدی مبل استیل، کلاسیک، نئو کلاسیک و مبلمان مدرن در شیراز را در چند منطقه و خیابان این شهر بزرگ می توانید پیدا کنید. شیراز جز شهرهایی است که نمایشگاه، فروشگاه و تولیدی های مبلمان زیادی در خود دارد و شما براحتی می توانید هر مدل مبلمان از هر سبکی را در این بازار بزرگ مبل پیدا نمایید.

بازار مبل شیراز هم مانند بقیه شهر های کشورمان علاوه بر نمایشگاه مبل دارای تعداد زیادی  تولیدی مبل (استیل، کلاسیک، راحتی، نئوکلاسیک و مدرن )نیز می باشد.

معرفی انواع سبک مبلمان در تولیدی های مبل شیراز

  • مبل استیل
  • مبل کلاسیک
  • مبل نئو کلاسیک
  • مبل مدرن

 ویژگی مبل استیل

مبل استیل، یا همان مبل سلطنتی در مقایسه با مبل های کلاسیک و نئوکلاسیک، دارای منبت کاری و کنده کاری های منحصر به فردی است و این منبت کاری ها تفاوت قابل توجه ای را بین این نوع مبلمان و سایر مبلمان ها ایجاد می کند. برای خرید مبل از تولیدی مبل استیل با قیمت در شیراز با فروشگاه های نمایندگی ما می توانید مراجعه کنید. (جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید)

ویژگی مبل کلاسیک

مبل کلاسیک ترکیبی از مبل راحتی و مبل استیل است به طوری که خصوصیات بارز هر دو سبک مبلمان را در مبلمان کلاسیک می توانید ببینید. مبلمان کلاسیک منبت کاری زیبا و ظریفی دارد  و از نظر وزن از مبل استیل سبک تر است و دارای چهار نوع سبک است:(چستر، انگلیسی،فرانسوی، ایتالیایی) برای خرید از تولیدی مبل کلاسیک می توانید به تمایندگی مبل کلاسیک پالوسانتو در شیراز مراجعه کنید.

ویژگی مبل نئو کلاسیک

مبل نئوکلاسیک که به مبل فرانسوی هم معروف است؛ بر اساس خطوط مستقیم و فرم ­های مستطیل شکل طراحی می­ شود و در واقع این سبک از مبلمان طرحی بین  سبک مدرن و کلاسیک دارد. تزئینات در مبلمان نئوکلاسیک، کمتر و ساده ­تر از مبلمان کلاسیک است ولی در عین حال شکوه و تجمل خاصی را به دکوراسیون می ­دهد.میزان منبت کاری این سبک نیز نسبت به سبک مبلمان کلاسیک کمتر است.

ویژگی مبل مدرن

مهم‌ترین ویژگی مبلمان مدرن این است که تنوع رنگی آن‌ها بیشتر به صورت یکپارچه است  و تک رنگ هستند و  برای زیبایی به استفاده از چوب متکی نیستند.
مبلمان مدرن را در زیر مجموعه مبلمان راحتی و نیمه راحتی می توانید پیدا کنید.
در مبلمان مدرن هیچ نوع جزئیات و تزیینات اضافه‌ای وجود ندارد و هر چه مبلمان و صندلی‌ها ساده‌تر و کمتر باشند جلوه و زیبایی دکوراسیون مدرن افزایش پیدا می‌کند. جزییات غیر ضروری از مبل مدرن حذف میشود. خطوط ساده و صاف در طراحی مبلمان مدرن بکار می رود. تراکم رنگ در مبلمان مدرن خیلی کم است و معمولا از یک رنگ ثابت  در انها استفاده می‌شود. به طور کلی در طراحی این سبک مبل بیشتر از رنگ‌های سرد و خنثی استفاده می‌شود. اگر تمایل به خرید مبل مدرن دارید، مدل های مبل شروین، مبل کازا و مبل لیزا را مشاهده کنید.

معرفی بازار مبل شیراز

اگر برای خرید مبل در شیراز بدنبال جایی هستید که بتوانید مبلمان استیل، مبل کلاسیک شیک و یا مبلمان نئو کلاسیک و  مبل مدرن را با تنوع زیاد ببینید و علاوه بر دیدن نمایشگاه و فرو شگاه مبل در شیراز بتوانید از تولیدی مبل شیراز هم دیدن نمایید با ما همراه شوید تا به معرفی کلی بازارهای مبل شیراز بپردازیم.

خرید مبل استیل دربازار مبل محراب شیراز

اگر می خواهید از بازار مبل محراب شیراز خرید مبل استیل و یا کلاسیک داشته باشید در این بازار چندین فروشگاه وجود دارد که هر کدام تحت عنوان برند به خصوصی در فعالیت دارند. شما از طریقبازار مبل محراب شیراز می توانید خرید مبلماندر هر نوع سبکی را داشته باشید با هر  قیمتی که مد نظر دارید. می توانید از بازار مبل محراب شیراز همچنین خرید مبلمان  نئو کلاسیک و یا مبل مدرن خود را انجام دهید.

آدرس بازار مبل محراب شیراز: شیراز، خیابان محراب، بازار مبل محراب

 خرید و قیمت مبل کلاسیک در بازار مبل خاورمیانه شیراز

بازار مبل خاورمیانه شیراز یکی از بازارهای خیلی خوب برای خرید مبل نئوکلاسیک، خرید مبل مدرن، کلاسیک و استیل است. بازار مبل خاورمیانه جز بهترین بازارهای خرید مبل در شیراز است. اگر بدنبال خرید مبل استیل جدید و شیک و یا هر کدام دیگر از سبک های مبلمان هستید بازار مبل خاور میانه می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. در این بازار مبلمان با کیفیت داخلی و خارجی را می توانید براحتی پیدا کنید.

ساعت کاری بازار مبل خاور میانه شیراز: شما همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت نه صبح الی یک ظهر و از ساعت چهار عصر الی ده شب می توانید به بازار مبل خاورمیانه مراجعه کنید.

آدرس بازار مبل خاور میانه شیراز: شیراز، بعد از میدان صنایع، بعد از کوچه ۱۶ دکتر حسابی، جنب بانک صادرات، بازار مبل خاورمیانه

خرید مستقیم مبل از تولیدی مبل شهرک شهید دستغیب شیراز

بیشتر مبل فروشی های شیراز در سطح شهر قرار دارد.اما بازار مبل شهید دستغیب شیراز در شهرک  صنعتی تولید مبل واقع شده است. برای کسانی که تمایل دارند از خرید مستقیم مبل از تولیدی های مبل داشته باشند و با خیالی آسوده خرید کنند بهترین گزینه و انتخاب است.

آدرس بازار مبل شهرک شهید دستغیب شیراز: شیراز، فیروز آباد، شهرک شهید دستغیب، بازار مبل دستغیب شیراز

ساعت کاری: 9 صبح تا 1 ظهر و 4 عصر تا 9 شب

خرید و قیمت مبلمان مدرن و کلاسیک (بازار مبل وصال شیراز)

خیابان وصال شیراز دارای دو بخش شمالی و جنوبی است  و کاملا به فروش مبل اختصاص دارد. شما می توانید در بازار مبل وصال خرید مبل کلاسیک  استیل خرید مبل نئوکلاسیک مدرن و راحتی را داشته باشید، خرید مبلمان با طرح جدید و شیک

آدرس بازار مبل وصال شیراز: شیراز، چهار راه خیرات، خیابان وصال، بازار مبل وصال

قیمت مبل استیل و مبل مدرن در شیراز (بازار مبل یافت آباد شیراز)

خرید و فروش مبل استیل در شیراز بسیار پرطرفدار است.و یکی از بهترین بازار های مبل که بتوانید مبل مورد نظرتان را پیدا کنید بازار مبل یافت آباد شیراز و همچنین بازار مبل عادل آباد است.

در تولیدی و فروشگاه های مبل عادل آباد شما میتوانید به خرید مبل کلاسیک خرید مبل استیل و یا هرنوع و سبک دیگری از مبلمان و همچنین انواع اکسسوری های چوبی بپردازید. با وقت گذاشتن و گشتن در بازار مبل شما می توانید مبل با قیمت مناسب و یا هر رنجی که مد نظر دارید را پیدا کنید.

آدرس بازار مبل یافت آباد شیراز: شیراز، ۵۰۰ متر بعد از پلیس راه شیراز- مرودشت، مبل یافت آباد

تولیدی مبل استیل و مبل نئو کلاسیک در بازار مبل دهکده شیراز

یکی از مدرنترین  مراکز خرید مبل درشیراز  بازار مبل دهکده است. بازار مبل دهکده شیراز جدیدترین و مدرن‌ترین نوع مبلمان را عرضه می‌کند. تنوع سبک مبلمان در بازار مبل دهکده شیراز  بسیار بالاست.

آدرس بازار مبل دهکده شیراز:

بازار مبل دهکده شیراز در کیلومتر ۲۵ شیراز، روبروی شهرک صنعتی آب باریک، ورودی متل دنا قرار دار این مجتمع تجاری_ تفریحی میتواند تجربه یک خرید خوب همراه با تفریح و گشت و گذار را در خاطر شما ماندگار کند.

قیمت مبل در بازار مبلمان شیراز

قیمت مبل در شیراز و یا هرجای دیگری بسیار متفاوت است و این تفاوت تا حد زیادی قابل قبول و توجیح پذیر است. قیمت نهایی مبل را عوامل بسیاری تعیین می کنند مثلا نوع و جنس و برند پارچه بکار رفته در مبلمان، جنس چوب کلاف و چوبی که در اجزای مختلف مبل بکار میرود.

نوع و طرح منبت کاری انجام شده و جنس چوب بکار رفته در مبل و در درجه بعدی جنس  پارچه و کیفیت بقیه اجزا تشکیل دهنده مبل بسیار بسیار در تعیین قیمت مبل تاثیر  گذار است. برای مثال هرچه نقوش منبت کاری  ظریف تر باشند قیمت مبل بالاتر است.

همیشه خرید مستقیم و بدون واسطه  مبل از تولیدی یا کارگاه تولیدی از نظر قیمت و کیفیت بسیار متفاوت است و بنفع خریدار.

معرفی تولیدی مبل استیل، کلاسیک، نئوکلاسیک و مبلمان مدرن در شیراز

کارخانه تولید مبل کلاسیک، نئو کلاسیک و مبل استیل و مدرن پالو سانتو، یکی از بهترین و باکیفیت ترین تولید کنندگان مبل در ایران است.

تمامی مراحل ساخت مبل از صفر تا صد کار، در خود کارخانه مبل پالو سانتو انجام می پذیرد و به شما اطمینان میدهیم که ما برای ساخت مبلمان استیل، نئو کلاسیک و تمامی سبک مبلمانی که تولید میکنیم از متریال درجه یک استفاده می نماییم تمامی محصولات تولیدی مبل پالو سانتو از چوب راش درجه یک است. ما برای کیفیت مبلمان مان به شما تضمین صد در صد می دهیم.

در ادامه می توانید بعضی از نمونه کارهای کارخانه مبل پالو سانتو رامشاهده نمایید و برای دیدن محصولات بیشتر می توانید از صفحه گالری مبلمان پالو سانتو دیدن فرمایید.

نمایندگی فروش مبل در شیراز

کارخانه تولید مبل پالو سانتو تولید کننده انواع مبلمان  در سبک استیل، کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک است، این شرکت تولیدی مبل در سر تاسر کشور دارای نمایندگی است و از بین همکاران محترم  نمایندگی فعال می پذیرد. برای دریافت نمایندگی فروش مبل در شیراز به صفحه درخواست نمایندگی بروید و فرم مربوطه را پر کنید.

نمایندگی فروش محصولات کارخانه مبل پالو سانتو در شیراز

برای دریافت نمایندگی فروش محصولات گروه تولیدی پالو سانتو با ما تماس 09130400017 بگیرید.

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست