خرید مبل از تولیدی، چرا باید مبل را مستقیم از تولید کننده خرید؟

خرید مبل مستقیما از تولیدی
435
مقالات
بدون دیدگاه

خرید مستقیم مبل از تولیدی و یا کارگاه تولید مبل، اولین انتخاب برای همه خانواده هایی است که قصد خرید مبل در هر نوع سبکی را دارند. با ما همراه شوید که برایتان توضیح دهیم که چرا باید خرید مستقیم و بدون واسطه از تولیدی مبل داشت چرا که از لحاظ قیمت هم بسیار مناسبتر است.

 مزیت خرید مستقیم مبل از کارگاه و کارخانه تولیدی مبل

 • قیمت مبل در تولیدی نسبت به قیمت مبل در فروشگاه مبل بسیار مناسب تر است.
 • مبل خود را به موقع تحویل میگیرید چرا که صفر تا صد مراحل ساخت مبل در یکجا انجام می پذیرد.
 • کنترل دقیق صفر تا صد روند تولید مبلمان
 • می توانید کلاف های خام مبل را قبل از سفارش ببینید.
 • هماهنگی سریعتر برای دیدن نمونه رنگ های مبل و پارچه
 • اگر بخواهید تغییراتی را انجام دهید راحت تر و بدون واسطه است.
 • شما متریال استفاده شده از جمله نوع چوب مصرفی، فوم، فنر بندی و … را می توانید در کارگاه تولید مبل مشاهده نمایید.
 •  اکثرا شرایط خرید اقساطی راحت تری دارند.

در ادامه به بررسی هر یک از این موارد می پردازیم و شما را با  یکی از بهترین تولید کنندگان مبل در اصفهان، آشنا خواهیم کرد.  شرکت تولیدی مبل پالو سانتو تولید کننده انواع مبل نئوکلاسیک، استیل، کلاسیک و مبلمان مدرن است و شما میتوانید جدیدترین و شیک ترین مدل مبلمان را در این کارگاه تولیدی پیدا کنید و خرید مستقیم و بدون واسطه مبل در اصفهان را از این تولیدی داشته باشید.

قیمت مناسب خرید مبل از تولیدی

برای هر محصولی تولید کنندگان، توزیع کنندگان و فروشندگان زیادی مشغول فعالیت هستند. قطعا برای خرید بسیاری از کالا ها هیچ توجیه اقتصادی و عقلانی وجود ندارد که شما بخواهید کالا خود را از کارخانه بخرید. همچنین بسیاری از تولیدکنندگان کالای خود را به صورت تکی نمی فروشند. یا اصلا سیستم و روند فروش مستقیم به مصرف کننده را ندارند.

اما داستان برای خرید مبلمان، خصوصا مبل های استیل و کلاسیک فرق می کند. چرا که هم قیمت مبل در تولیدی نسبت به نمایشگاه متفاوت تر است و هم این خرید مستقیم مبل از تولیدی آن هم در شهری مثل نصف جهان که خود قطب تولیدی مبل کشور است بسیار متداول و توجیه پذیر است. همچنین برخی از تولید کنندگان مبل مثل تولید پالو سانتو دارای شو روم های وسیع هستند که در کنار خط تولید،‌ شما می توانید نمونه مبل های آماده تحویل را در محیطی بسیار زیبا و دیزاین شده ملاحضه کنید و انتخاب راحت تری داشته باشید. این مجموعه تولید و پخش مبل استیل شیک را در سرتاسر اصفهان و بیشتر شهرهای کشور بعهده دارد.

تحویل به موقع مبل به شما

یکی از بزرگترین مشکلاتی که خریداران مبل با آن مواجه هستند. زمان تحویل مبل و بدقولی های بسیار زیادی است که در این صنعت وجود دارد. خصوصا خریداران مبل های استیل و نئوکلاسیک که می خواهند تغییراتی در کلاف، رنگ یا پارچه مبل دهند.

اما این داستان زمانی که شما مبل را از یک مجموعه تولیدی مبل خرید می کنید که روند صفر تا صد تولید مبل را دارد و تمامی استادکار ها و خط تولید در یک محل قرار دارد بسیار فرق می کند و به ندرت شما بدقولی و تاخیر در تحویل مبلمان خود دارد.

کنترل دقیق صفر تا صد روند تولید مبلمان

تولید مبل شامل مراحل متعددی است و هر مرحله استادکار و روند خاص خود را دارد. مثلا ساخت کلاف مبل و نجاری، منبت کاری، مونتاژ کاری، رنگ کاری، برش پارچه و خیاطی، رویه کوبی، فنرپیچی و ….

در بسیاری از کارگاه ها هریک از این خدمات به صورت اختصاصی انجام می شود و هرکدام استادکار و مدیریت متفاوت دارند و معمولا مبل بین کارگاه ها یا استادکارهای مختلف جابجا می شود تا مبل نهایی آماده شود.

اما وقتی شما مبل را مستقیما از یک مجموعه تولیدی مثل پالوسانتو خرید می کنید، صفر تا صد همه این مراحل در یک کارخانه و تحت نظارت یک تیم مدیریتی توسط استادکارهای ماهر مستقر در یک مجموعه انجام می شود که نتیجه آن نظارت و کنترل بسیار دقیق تر بر روند تولید مبلمان می باشد.

دیدن کلاف های خام مبل قبل از سفارش

کلاف خام مبل در تولیدی مبل

وقتی شما برای خرید مبل به فروشگاه یا نمایشگاه های مبل مراجعه می کنید معمولا نمی توانید کلاف خام مبل را ببینید یا مجبور هستید از روی کاتالوگ یا مانیتور آن ملاحضه کنید. اما وقتی به یک شرکت تولید و پخش مبل مراجعه می کنید شما می توانید حتی کلاف های خام مبلمان ها را از کلاف مبل تکی میزبان و مهمان گرفته تا کلاف کاناپه ها را به راحتی و از نزدیک ملاحضه کنید و از لحاظ نوع  و جنس چوب مصرفی برای مبلتان هم، خیالتان راحت شود.

اگر بدنبال خرید مبل استیل از تولیدی در اصفهان هستید و یا شاید سبک موردنظرتان  مبل کلاسیک و یا نئوکلاسیکباشد قبل از هر تصمیمی به تولیدی مبل پالو سانتو در اصفهان سر بزنید و اگر ساکن تهران هستید باید یگوییم که میتوانید برای خرید مبل، به تولیدی مبل کلاسیک در چهار دانگه سر بزنید.

هماهنگی سریع و بدون واسطه برای تغییرات و دیدن نمونه رنگ و پارچه

معمولا همه ما وقتی قصد خرید مبل داریم، برخی از فروشندگان نمونه رنگ چوب یا کالیته پارچه مبلی را به ما نشان می دهد که برای مبل خود رنگ و مدل پارچه را انتخاب کنیم. یک کار بسیار سخت که حتی ممکن است اصلا آن چیزی که فکر می کنیم نشود. اما وقتی شما برای خرید مبل به یک تولیدی مراجعه می کنید و می خواهید یک کار سفارشی داشته باشید می توانید یک نمونه تولید شده بر اساس رنگ و پارچه مورد نظر را ملاحضه کنید و بعد از تایید نهایی، مبلمان شما آماده شود. همچنین در یک تولیدی مبل این امکان وجود دارد که خیلی سریع درخواست تغییر رنگ یا پارچه مورد نظر را بدهید.

در مبلمان پالوسانتو یک قدم بیشتر برای این مورد برداشته شده و آن هم استفاده از بهترین طراحان و بهترین ترکیب های رنگ و پارچه است که  در نمونه مبل مان های تولید شده استفاده شده است و درصد بسیار بالایی از رضایت را برای شما حتی اگر بسیار بسیار سخت پسند باشید را به همراه خواهد داشت.

مشاهده متریال بکار رفته در مبل

برخی از خریداران به جنس متریال استفاده شده در مبلمان اهمیت می دهند و مثلا می خواهند بدانند از چه فوم یا ابری در مبلمان ها استفاده شده است. یا فنر پیچی و کیفیت و تعداد فنرهای استفاده شده به چه نحوی است و طبیعتا این موارد برای افراد حساس فقط با خرید مبل از تولیدی اتفاق می افتد. چرا که میتوانند از نزدیک شاهد ساخت روند ساخت مبل خود باشند.

پیشنهاد ویژه خرید مبل برای کسانی که ساکن تهران هستند می توانید خرید مبل از تولیدی در تهران از نمایندگان فروش مبلمان پالو سانتو داشته باشید.

برای خرید مبل نیز راهنما ها و آموزش های زیادی در اینترنت وجود دارد (مثلا: راهنمای خرید مبل استیل) که مطالعه این آموزش ها و تجربیات می تواند در هنگام خرید مبل به شما کمک کنند.

هنگام خرید مبل استیل و کلاسیک به چه نکاتی توجه کنیم

در مجموعه پالوسانتو به عنوان مثال برای مبل مدل آنیل از این متریال استفاده می شود.

 • جنس بدنه و پایه: چوب راش درجه یک
 • جنس روکوبی : فنر بندی در تمام نشینمن ها، فوم سرد 10،12 و 14 سانتی متری(بسته به نوع استفاده)، اسفنج 25 کیلویی درجه یک
 • رنگ :پتینه ایتالیایی – پلی اورتان
 • جنس پارچه : مخمل – کریستال کوبلن – شانل
 • قابلیت تغییر رنگ و جنس پارچه: بله

شرایط خرید مبل اقساطی در تولیدی

مبلمان معمولا یکی از کالاهای مصرفی ضروری در هر خانه ای هست و حتی برای عروس دامادها یکی از کالاهای مهم اولیه می باشد که قیمت نسبتا بالا دارند. طبیعتا شرایط  خرید قسطی مبل برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. وقتی شما مستقیما از تولید کننده مبل دلخواه خود را انتخاب و خرید کنید، معمولا تولید کننده شرایط بسیار بهتری برای پرداخت می تواند نسب به یک نمایشگاه دار یا فروشگاه برای شما فراهم کند.

در شرکت تولیدی مبل پالوسانتو نیز این شرایط در نظر گرفته شده است که البته با توجه به شرایط تورمی جامعه می تواند متفاوت باشد (مثلا تعداد اقساط و زمان تسویه و ..)

همیشه خرید مبل مستقیما از کارگاه و یا تولیدی مبل هزینه مناسبتر و به صرفه تری برای مشتریان دارد و در واقع در تولیدی مبلمان کلاسیک قیمت همیشه پایین تر و به صرفه تر از فروشگاه مبل می باشد. چرا که خریدی بدون واسطه از تولیدی مبل است و بسیاری از هزینه ها برای فروشنده مبل حذف شده است و اینکه مشتری با دیدن مستقیم کارگاه تولیدی مبل، حس بهتری دارد و با دیدن مواد بکار رفته در مبل، خیالش از کیفیت و حتی قیمت مبل راحت تر میشود.

تولیدی مبلمان پالوسانتو

در حال حاضر مجموعه پالوسانتو در فضایی بالغ بر 8000 متر مربع مشغول به فعالیت می باشد که در نوع خود بی نظیر می باشد.

همچنین در حال حاضر ۴۰ پرسنل به صورت مستقیم و 150 شخص نیز به صورت غیر مستقیم در مجموعه پالوسانتو مشغول به کار می باشند.

پالوسانتو بزرگترین تولید کننده مبل استیل، مبل کلاسیک، مبل نئوکلاسیک  و مبل مدرن در اصفهان و یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین تولیدکنندگان مبل در کشور با نمایندگی های مستقیم در بسیاری از شهرهای کشور می باشد.

 • آدرس کارخانه و نمایشگاه: اصفهان، خیابان امام خمینی، خیابان بسیج،‌ کوچه 139ُ پلاک ۲
 • تلفن: 09130400017
 • اینستاگرام: instagram.com/palosanto.ir/
 • ساعات پاسخگویی: شنبه الی پنج شنبه : 9 الی 13:30 و 16:30 الی 20:30  /جمعه ها: 10:30 الی 13:30

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

مقالات جدید

فهرست