تولیدی مبل استیل و نئوکلاسیک در خوی

خرید مبل استیل خوی

تولیدی مبل در خوی در منطقه شهرک صنعتی خوی واقع شده اند. می توان گفت اکثر کار گاههای واقع در شهرک صنعتی خوی به کار تولید مبل مشغول هستند. اکثر مبلمان برند هم، در این منطقه دارای نمایندگی هستند. می توان گفت خوی قطب تولید مبلمان در شمال غرب کشورمان می باشد.

بیش از 45 واحد تولیدی مبل در شهرک صنعتی خوی فعال می باشند و تولیدات خود را در سرتاسر کشور و به خارج از کشور ارسال می نمایند.

 بازار مبل خاورمیانه خوی

فروشگاه بازار مبل خاورمیانه خوی در خیابان ساحل 44 قرار دارد. در خیابان ساحل 44 خوی شما میتوانید فروشگاه مبل و نمایشگاه های مبل زیادی را ببینید و به خرید مبل استیل، کلاسیک، مبل نئوکلاسیک و یا مبل مدرن بپردازید. در ضمن این بازار نزدیک ایستگاه اتوبوس شهرک و ترمینال قرار دارد و به بیمارستان تامین اجتماعی میدان خشک بار تخمه خوی نزدیک می باشد.

آدرس بازار مبل خاورمیانه خوی : استان آذربایجان غربی، خوی، بلوار ولیعصر، جانبازان، کوچه ساحل 44

فروشگاه مبل ایپک یولی (خوی)

فروشگاه مبل ایپک یولی در شهر خوی، و بلوار 22 بهمن قرار دارد، در خیابان 22 بهمن خوی شما چند فروشگاه مبل دیگر را هم می توانید پیدا کنید

آدرس فروشگاه مبل اپیک یولی خوی: استان آذربایجان غربی، خوی، خمینی شمالی، بلوار 22 بهمن، بین منتظری و میدان شهدای ناجا

قیمت مبل در خوی

همانطور که می دانید قیمت مبل در تولیدی با قیمت مبل در فروشگاه بسیار متفاوت است. خرید مبل استیل از تولیدی، و یا خرید مبل نئوکلاسیک و یا هر سبک مبلمان دیگری از فروشگاه  مبل، بدلیل و جود واسطه گرانتر است. قیمت مبل را شما متفاوت در تولیدیهای مبل و یا نمایشگاههای مبل می بینید، که این تفاوت قیمت در مبلمان ابدا بی دلیل نیست.

قیمت مبل بسیار تابع جنس و کیفیت مواد و متریال تشکیل دهنده مبل می باشد و بسته به مقدار، نوع و جنس چوب بکار رفته در مبلمان نوع و جنس پارچه، فوم بکار رفته نحوه فنر کشی و …. قیمت مبل در خوی و یا هر شهر دیگری می تواند بسیار متفاوت باشد برای مثال جنس چوب مبل اگر راش درجه یک یاشد و یا مبل شما منبت کاری زیادی داشته باشد و منبت ها ریز و ظریف باشند بسیار قیمت مبل متفاوت و بیشتر خواهد بود.

تولیدی مبل در خوی

کارخانه تولید مبل پالو سانتو تولید کننده انواع مبل استیل، کلاسیک، نئو کلاسیک و مبلمان مدرن می باشد. تمامی مواد و متریالی که شرکت تولید مبل پالو سانتو برای ساخت مبل استفاده می نماید با کیفیت عالی و درجه یک هستند. چوب راش درجه یک را ما برای ساخت تمامی مبلمان هایمان استفاده میکنیم . تولیدی مبل پالو سانتو برای تمام تولیداتش به شما تضمین صد درصد می دهد چرا که تمامی مراحل ساخت مبل از صفر تا صد را ما در کار خانه خود انجام میدهیم.

تولیدی مبل پالو سانتو در تمامی اقصی نقاط کشور دارای نمایندگی است و ازبین همکاران نمایندگی فعال می پذیرد.

در ادامه می توانید بعضی از محصولات پالو سانتو را مشاهده نمایید و برای دیدن تمامی محصولات به صفحه گالری مبلمان پالو سانتو سر بزنید.

اخذ نمایندگی فروش مبل در خوی

کارخانه تولید مبل پالو سانتو در سرتا سر کشور عزیزمان دارای نمایندگی فعال است و از بین همکاران محترم نمایندگی می پذیرد. برای دریافت نمایندگی فروش مبل در خوی  از گروه تولیدی پالو سانتو با ما تماس 09130400017 بگیرید.

نمایندگی فروش مبلمان پالو سانتو در بهبهان

فهرست